„Obejrzeliśmy podziękowania chyba ze sto razy, i wczoraj cisnęło nam się na usta tylko słowo „Geniusz”. Film w pełni oddaje nasze charaktery, usposobienie, poza tym jest piękny i dopracowany w szczegółach. „I like it” przy kanapce, dym przy solówce i wiele innych. Podziękowania mają swój niepowtarzalny klimat i nie zamienilibyśmy go na nic innego. Chciałabym jeszcze napomknąć, że niesamowicie przyjemnie było pracować nad materiałem. Była super atmosfera, oswoiliście nas z obiektywem, czuliśmy się komfortowo, panował porządek. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Wy zajmiecie się nami w tym stresującym dniu i stworzycie dla nas piękną pamiątkę, bo prezentujecie najwyższą jakość.

Jeśli chodzi o film z dnia ślubu, podoba nam się, że wszyscy bawiący się goście zostali uchwyceni. Film z wesela jest radosny i zabawny, a poprzedzające go przygotowania i msza niezwykle wzruszające. Mamy wspaniałą pamiątkę, jesteśmy zadowoleni, a Wy jesteście wspaniali.

Monika i Jacek, Poznań/Gostyń
„W filmie wszystko nam się podoba!”
Joanna i Piotr, Rawicz
„Dzięki za kawał pięknej roboty, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów :)”
Olga i Piotr, Kutno/Poznań
„Dziękujemy za tak szybki montaż! Z wielką radością i uśmiechem na twarzy oglądaliśmy to małe dzieło :)! Wszystko sprawnie działa.”
Kamila i Hubert, Kościan
„Bardzo dziękujemy :)”
Katarzyna i Damian, Wrocław
„Teledysk to prawdziwa wisienka na torcie, nie możemy przestać go oglądać!”
Aleksandra i Adrian, Kościan
„Film z podziękowaniami zrobił furorę na naszym weselu. Wszyscy oglądali go z otwartymi ustami, a dzieci usiadły przed ekranem po turecku, jakby oglądały bajkę. Rodzice byli niesamowicie zaskoczeni, śmiali się i wzruszyli. Szokiem dla nas był fakt, że u naszych braci (30 lat każdy) też można było zauważyć łezkę. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji naszego prezentu dla rodziców 🙂 Dzięki Wam nasze wesele zyskało niesamowitą energię.”
Magda i Julian, Wrocław
„Nagrany materiał jest naprawdę super. Dziękujemy bardzo za Waszą pracę i to jak to wszystko wyszło. Bez Was by się nie udało podziękować rodzicom i zrobić tak wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia naszego dotychczasowego życia.)”
Agnieszka i Konrad, Grodzisk Wielkopolski / Woźniki
„Chcielibyśmy zacząć od tego, że film baaaardzo nam się podoba! Piękny, żywy, ale też wzruszający. O taki właśnie film nam chodziło :)”
Aleksandra i Szymon, Poznań / Owińska
„Film i teledysk wyszły super, bardzo dziękujemy!”
Magda i Paweł, Wrocław
„Jesteśmy szczęśliwi, że dokonaliśmy takiego wyboru! Film i teledysk jest cudowny! Nie zmieniamy nic jest idealnie!!! Bardzo dziękujemy!”
Marta i Piotr, Poznań / Wierzenica
„Ogólnie co do filmu jesteśmy bardzo zadowoleni!”
Magda i Dawid, Bydgoszcz
„Wrażenia: wszystko jest idealnie. Nie będziemy się rozpisywać nad walorami, bo powstałby niezły esej 🙂 Kupiliście nas wstawkami 8- bitowymi w teledysku oraz muzyką – nie sądziliśmy, że wykorzystane zostaną nasze propozycje! Nie zgłaszamy żadnych poprawek :)”
Magda i Łukasz, Jedlina-Zdrój
„Wszystkie części nam się bardzo podobają, jesteśmy zadowoleni :)”
Justyna i Kamil, Malanów
„Bardzo dziękuję za pięknie przygotowany film – oprawa oraz wykonanie samego pendrive’a przeszły nasze oczekiwania 🙂 Wygląda to naprawdę przepięknie, a film w wersji HD ogląda się z tym większą przyjemnością – widać różnicę 🙂
BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
Aleksandra i Grzegorz, Warszawa / Poznań
„Dziękujemy za bardzo fajny film z podziękowaniami.”
Marta i Michał, Poznań
„Film bardzo nam się podoba. Obraz jest pięknie dopasowany do dynamiki muzyki. Zostały uchwycone bardzo fajne momenty. Podobają nam się podjazdy kamery i nakręcone detale. Materiał jest spójny, płynny i przejrzysty.”
Marta i Mateusz, Poznań
„Należy kategorycznie zabronić nam odtwarzania filmu ślubnego, ponieważ zostało już wylane morze łez…. Wszyscy są zachwyceni, na czele z nami. Muzyka jest w odpowiednich momentach, tak by podkreślić daną scenę, wszystko profesjonalnie zmontowane. No i oczywiście fragment muzyczny, na który czekałam i tak w duchu myślałam, że idealnie pasowałby na start, dlatego wcześniej nie pytałam czy się pojawi (chciałam miłego zaskoczenia). Pierwsze odtworzenie przyprawiło o gęsią skórkę – pamiętali, zaskoczyli, sprawili niespodziankę! Wszędzie będziemy polecać, choć tylko my będziemy mieli taki ładny film 😉 „
Weronika i Grzegorz, Czarnków / Jabłonowo
„The video is wonderful, thanks a lot!”
Arleta i Uwe, Berlin
„Film bardzo nam się podoba, a klip jest cuuuudowny!”
Natalia i Jakub, Poznań
„Pięknie, pięknie, pięknie!”
Weronika i Krystian, Śmigiel
„Bardzo dziękujemy za piękny film i uchwycenie wszystkich wspaniałych momentów w dniu Naszego Ślubu, cieszymy się  że możemy mieć tak piękną pamiątkę.”
Basia i Patryk, Wrocław
„Film od Państwa jest świetny, bardzo nam się podoba. Dziękujemy za piękną pamiątkę.”
Aneta i Sławek, Głogów / Góra
„Wszystko bardzo się spodobało, dziękujemy bardzo.”
Viktoriia i Łukasz, Wrocław
„Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze może to wszystko wyjść, efekt powalił mnie na kolana! Wspaniale móc powrócić wspomnieniami do tamtego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za niesamowity efekt Waszej pracy, jak również za czas spędzony razem w przesympatycznej atmosferze. Wiemy, że wybierając Was na ten ważny dzień, dokonaliśmy najlepszego z możliwych wyborów!”
Monika i Damian, Wrocław

 

 

„Z czystym sumieniem polecamy! Długo zastanawialiśmy się czy w ogóle chcemy aby dzień naszego ślubu został sfilmowany. Dziś wiemy, że to była dobra decyzja i co więcej nie wyobrażamy sobie aby mógł to zrobić ktoś inny. Powstała piękna pamiątka, do której z pewnością będziemy często wracać. Staranność wykonania, mnóstwo dopracowanych detali oraz dbałość o zwartą i ciekawą formę to główne atuty naszego filmu. Dodając do tego przesympatycznych ludzi, którzy potrafią słuchać i w bardzo profesjonalny sposób urzeczywistniać marzenia – satysfakcja gwarantowana!”
Agnieszka i Przemek, Poznań
„Gdybyśmy jeszcze raz brali Ślub nie wybralibyśmy nikogo innego! Filmowcy z pasją, z masą pomysłów, a rezultaty zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów:) Serdecznie polecamy!!!”
Marta i Krzysztof, Poznań
„Filmują we dwójkę dzięki czemu są niesamowite ujęcia, a posklejane dają świetny efekt. Na początku byliśmy sceptyczni co do 2 filmowców bo baliśmy się że będą peszyć gości, ale w ogóle nie było ich widać, byli bardzo dyskretni aż dziwi nas skąd mają taki fajny materiał z wesela:) !!!! Są uśmiechnięci co pomaga być wyluzowanym, nie ma pozowanych ujęć ani powtarzania czy zatrzymywania się „żeby się ładnie nagrało”  co tam, POLECAMY ich i tyle!!”
Arleta i Michał, Poznań
„Filmowali nasz ślub i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi! Poczynając od tego, że absolutnie wszystkie nasze nasze uwagi i prośby – a było ich sporo – zostały zrealizowane, sama ich obecność (od 9 rano do 1 w nocy) raczej rozładowywała napięcie niż stresowała, bo to bardzo sympatyczni ludzie:). Sam film jest ciekawy i wesoły, ogląda się go z zainteresowaniem od początku do końca, a montaż i jakość są nieporównywalne z „tradycyjnymi” filmami ślubnymi. Wkład pracy filmowców jest bardzo duży, np. godne uwagi jest to, że w trakcie 35-minutowej części z wesela można zobaczyć wszystkich naszych gości, a było ich 140. Kontakt oraz wywiązanie się z umowy bez żadnych zastrzeżeń. Podsumowując każdej parze młodej polecamy Filmakera i dziękujemy za pamiątkę, którą chętnie pokażemy rodzinie i przyjaciołom,a za kilka lat naszym dzieciom:)”
Magda i Darek, Krotoszyn
„Szczerze polecamy! Jesteśmy bardzo zadowoleni, film spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Wszystko zostało wykonane tak jak zaplanowaliśmy. Nasz film jest dynamiczny, zwarty i wesoły. Profesjonalnie zadbali o każdy detal, opakowanie płyt, nadruk, montaż, muzykę, wszystko można ustalić, posiadają wiele możliwości technicznych, są pomysłowi i niestandardowi. A przede wszystkim są to ludzie bardzo sympatyczni i mili. Pełni poświęcenia nawet w trudnych warunkach pracy – tysiące komarów! 🙂 Umowa jest jasna, nie ma żadnych dodatkowych ukrytych” haczyków” /dopłat, usługa zgodna z umową. Profesjonalnie, sprawnie i bezproblemowo. Każdej z par życzymy takiej ekipy filmowej!”
Magda i Jakub, Poznań
„Moja Żona wybrała Filmaker.pl, aby filmowali nasze wesele i muszę przyznać , że wybór „jak zawsze” był bardzo dobry. To profesjonaliści i perfekcjoniści, lubią mieć dopracowane szczegóły i potrafią naprawdę zrobić piękny film który aż chce się oglądać. Osobiście sobie cenię jakość za przystępną cenę i tacy są właśnie ci filmowcy. Dziękujemy za piękną pamiątkę.”
Anna i Bogusław, Szczecinek
„Montaż jest genialny, z całego długiego materiału wybrano najciekawsze fragmenty (naprawdę, jestem pod wrażeniem), przez co film jest bardzo ciekawy i dynamiczny. W filmie nie ma muzyki naszej orkiestry tylko oryginalne utwory, śpiewane w tym czasie przez orkiestrę, śmiejemy się, że to mini playback show, dzięki czemu film jest lekki i nie męczy. Generalnie, można nasz film oglądać kilka razy pod rząd i się nie nudzi, nasz sąsiad z nami go oglądał 7x! Nasz film trwa jakoś 61min + 2min teledysk, oczywiście jest w jakości HD.”
Żaneta i Krzysztof, Wschowa/Głogów